AntiGravity®️ kustības sākums

 

90 gadu vidū, spēlējoties ap robežu, kur satiekas gravitate un antigravitāte, Kristofers Harisons atklāja, ka ir iespējams lidot augstāk, izmantojot balstiekārtas. Viņš atklāja arī bezkompresijas svārstības lieliskās priekšrocības.

 

Pēc došanās uz tropiem, saistībā ar priekšnesumu kopā ar Antigravity®️ komandu, viņu pārsteidza nojume ar 8 guļamtīkla audumiem, un viņš ar komandu sāka tajos improvizēt, izpētot kustības. Divus mēnešus vēlāk viņi trenējās Metropolitēna Operas namā kā akrobāti Franko Zeferilli uzvedumā Turandot. Gandrīz tajā pat laikā Linkolna Centrā kādā teātrī uzvedumā auduma gabals tika izmantots kā virve, pa kuru rāpties. Tas bija mīksts spāņu tipa audums, un tas Kristoferu aizrāva. Iedvesmas mudināts viņš to iegādājās, un iestiprināja to savā sporta zālē, lai izmēģinātu. Audums, kuru viņi nopirka bija pavisam aplams. Pēc izaicinošas stundas, ko viņi pavadīja prātojot, kā, gan, lai tajā uzrāpjas, viņš atcerējās tropisko improvizāciju, ko pieredzēja nojumē, un savienoja vienu auduma galu ar otru, lai izveidotu guļamtīkla formu. Kristofers ietinies iekšpusē uzreiz sajuties kā mājās, un pēc mirkļa parādījās arī kustību materiāls. Tā dzima Kristofera Harisona Antigravity®️ audums. Tas notika 1999 gadā. Nekavējoties tas tika iekļauts viņu izrādēs. Kustību krājums turpināja augt un attīstīties dažādās formās. Viņi atklāja, ka iekārta ļauj cilvēkiem brīvi kustēties visos telpas virzienos, ieskaitot ar kājām gaisā, un, ka ieguvumi, ko sniedza šī spēja, bija milzīgi. Tas ļāva viņiem dziedēt mugursāpēs, ko radīja kompresija. Gaisa akrobātikas kustības papildināja jogas, pilates un mākslas vingrošanas kustības.

Pirms Kristofers izvēlējās dalīties ar to publiski, viņš sistematizēja visas kustības, izmainīja iekārtu, lai vēlreiz pārliecinātos, ka tehnika ir droša un pieejama lielai daļai cilvēku.

 

Antigravity®️ programmu apstiprināja Amerikas Aerobikas un fitnesa asociācija, kas ir vadošā fiziskā fitnesa organizācija ASV, un tā publiski savu ceļu uzsāka 2007.Gadā. Kā arī :

 1. Nacionālā sporta metodiku akadēmija (NASM),

 2. Amerikas izglītības padome (ACE),

 3. Kristīgā jauniešu asociācija (CYQ),

 4. Jogas aliance.

 

Antigravity®️ ciena visā pasaulē gan izklaides, gan fitnesa industrijā.

 

Kā gaisa jogas un balstiekārtu pamatlicējs Kristofers apstiprina, ka mīlestība virmo gaisā, un debesis ir robeža

Kristofers saka :

Tā vietā, lai lūgtu cilvēkiem “vienkārši ticēt” drošībai un ieguvumiem, ko sniedz manas Antigravity tehnikas, pārņemšu frāzi no lieliskā šveiciešu filozofa Karla Junga – Uz brīdi pārtrauciet neticēt!

Ja jūs uz brīdi varat pārtraukt neticēt, es garantēju, ka es jūs varu padarīt laimīgākus, veselākus tikai vienas nodarbības laikā!

 

 

 1. Antigravity®️ nodarbības ir visaptveroša fitnesa metode, kas izveidota, lai uzlabotu vispārējo veselību un fizisko veiklību, labi pavadot savu laiku un uzlabojot ārējo izskatu.

 2. Šī vienreizējā secīgi izpildāmo vingrinājumu kombinācija ir paredzēta, lai mazinātu spiedienu uz mugurkaulu un veidotu harmoniju ķermenī no papēžiem līdz matu galiņiem, tai pat laikā izstiepjot un nostiprinot muskulatūru.

 3. Papildus mugurkaula dekompresijai, Antigravity®️ joga palīdz palielināt izturību un elastību, kā arī sniedz lielāku izpratni par savu ķermeni. Tā ir īsta prāta, ķermeņa un gara pieredze.

 1. Antigravity®️ joga ir ne tikai jautra un mazina stresu, bet sniedz vērienīgus ieguvumus veselības ziņā. Ikvienam, kam ir problēmas ar muguru, ir ieteicams veikt šos vingrinājumus. Pildot vingrinājumus, ir iespēja brīvi karāties, ļaujot mugurkaulam izstiepties.

 2. Pētījumi rāda, ka visa ķermeņa locīšana un stiepšana pie konkrētas slodzes veicina muskuļu un locītavu nostiprināšanu un, ķermenim brīvi “karājoties”, notiek mugurkaula dekompresija. Kā ar jebkuru citu fizisku nodarbi, paaugstinātas asinsrites rezultātā uzlabojas asinsrites, elpošanas un gremošanas sistēmas. Joga kā tāda, bet jo īpaši Antigravity®️ joga, tiek ieteikta kā emocionālās, psiholoģiskās un garīgās veselības uzlabošanas veids.

 3. Antigravity®️ palīdz labāk apzināties savu ķermeni un apvieno garīgo pasauli ar fizisko, samazina stresu un nemieru, palielina muskuļu izturību un elastību, palielina locītavu mobilitāti, sniedz mugurkaula dekompresiju, vienlaikus atbrīvojot skriemeļus no spriedzes, mazina spiedienu un palīdz mugurkaula skriemeļiem, atsvaidzina asinsrites un limfātisko sistēmu, palielina vispārējo veiklību un kinestētisko izpratni, ļauj ieņemt visdažādākās pozas bez muguras vai kakla skriemeļu spiešanas.

 4. Antigravity®️ nodarbībās cilvēks gūst nebijušas sajūtas, atrodoties virs zemes, kā rezultātā tiek saņemti laimes hormoni. 

 1. Palielinās muskuļu elastība;

 2. Muskuļu spriedzes atbrīvošana;

 3. Torsa nostiprināšana;

 4. Palielinās locītavu kustīgums;

 5. Labvēlīgi tiek ietekmēts sirds un asinsvadu stāvoklis;

 6. Pašapziņas uzlabošana, pārvarot pamata bailes;

 7. Varikozu vēnu samazināšana un profilakse.

Saraksts ar ieguvumiem ir bezgalīgs un tas nepārtraukti tiek papildināts, bet ir dažas ievērojamākās priekšrocības, kuras jūs varat sagaidīt nodarbībā uzreiz:

 1. Mugurkaula starpskriemeļu disku atspiešana un mitrināšana, kas atbrīvo vietu mugurkaula smadzeņu nerviem;

 2. Mugurkaula pārgrupēšana, atbrīvojot vietu mugurkaula smadzenēm;

 3. Uzlabojas endokrīnā, limfvadu, gremošanas un asinsrites sistēma;

 4. Izdalās laimes hormoni – serotonīns, oksitocīns, endorfīns;

 5. Paaugstinās smadzeņu neiroplastiskums (spēja mācīties);

 6. Āda kļūst mirdzoša – tiek nodrošināta veselīga asins piegāde sejas kapilāriem.

 

 

 

 1. Grūtniecība;

 2. Glaukoma;

 3. Nesen veikta operācija;

 4. Neregulāra sirdsdarbība;

 5. Ļoti augsts vai ļoti zems asinsspiediens (var piedalīties nodarbībā, bet ar patstāvīgi izvērtētu atrašanos apgrieztā stāvoklī);

 6. Iestājies viegls reibonis;

 7. Nesena galvas trauma;

 8. Pēdējo 6 stundu laikā veiktas botoksa injekcijas.

 

 

 

Kristofera Harisona Antigravity®️ audums ir strukturāls audums, savienots ar diviem galiem gaisā izveidotiem mezgliem, kas darbojas kā šūpoles. Antigravity®️ nodarbībās šis audums tiek izmantots, lai izmainītu dinamiskās attiecības ar zemes virsmu, sniedzot iespēju dalībniekiem uzlabot savu ķermeni ar vienreizējiem vingrinājumiem, kas izaicina fizikas likumus.

Katra sastāvdaļa var noturēt vairāk nekā 450 kilogramu lielu svaru un aktīvo slodzi 4,45 kN, ļaujot Jums justies droši savā Harisona Antigravity®️ audumā.

Iekārta sastāv no atbalsta ķēdes, siksnas, zīda auduma un karabīnes.

 

Divas atbalsta ķēdes ir piestiprinātas pie griestiem un atrodas mazāk kā vienu metru virs zemes, un audums  ir pievienots tai, kurai priekšroku dod auduma lietotājs, parasti augstumā starp jostasvietu un pleciem.

 

Šūpuļtīkls darbojas tāpat kā šūpoles vai mīksta vingrošanas trapece, un atbalsta gurnus, lokoties uz priekšu un aizmuguri. Jogas pozas, kuras mēdz sagādāt grūtības, veicot tās uz zemes, vieglāk būs izpildīt gaisā, izmantojot šūpuļtīklu.

 

 

 

 

 

 1. Pasaules ātrākais dzīvnieks ir gepards. Galvenais iemesls, kāpēc viņš ir tik ātrs, ir viņa mugurkaula lokanība visa tā garumā. Viena no cilvēku iezīmēm, pēc kura var noteikt vecumu, iespējams, ne tik ļoti kā pēc grumbiņām uz sejas, būs mūsu stīvā kustēšanās. Novecojot, locītavas kļūst stīvākas, ja tās netiek apgādātas ar nepieciešamajām barības vielām, un fiziski noslogotas. Antigravity®️ nodarbība ir veids, kā palēlināt novecošanas procesu, saglabāt savu mugurkaulu lokanu un uzlabot savu stāju.

 2. Antigravity®️ nodarbība ir lieliska mainīgas augstas intensitātes funkcionālo treniņu metode, paredzēta gan sportam, gan kustību mākslai, kas nodrošinās sportistu ātrumu un dejotāja daudzpusīgumu, padarot viņus konkurētspējīgākus savā jomā.

 1. Uzticēšanās – jāatbrīvojas un jāuzticas trenerim;

 2. Izvēlieties vingrojumu, kuru varat izpildīt;

 3. Svara sadale audumā – vienmērīgi sadaliet svaru starp audumu un zemi.

 4. Attiecība pret gravitācijas centra atrašanās vietu. Tas ir svarīgs nosacījums, lai izdotos vingrojumi bez liekas šūpošanās.

 5. Atbalsta punkts – Mūsu ķermeņa atbalsta punkts atrodas līdzsvara viduspunktā, un to atrast ir ļoti svarīgi, lai iegūtu līdzsvaru.

 6. Kustību ekonomija – ir grūts un ir viegls veids, kā kaut ko izdarīt. Tas ir šo nodarbību mērķis – izmantot audumu, tā, lai visu laiku būtu atbalsts (kontakts ar audumu).

 7. Klātbūtne – dēvēta arī par vērīgumu vai esošā brīža apzināšanos. Antigravity®️ ir ne tikai ķermeņa treniņš, bet gan arī klātbūtnes apzināšanās un pielietošana, kas no jauna ļauj izmantot noslogota prāta filozofiju, kas apstiprina ķermeņa, prāta un gara savstarpējo darbību.

 8. Pretestība pret plūsmu – Ja jūs pretojaties, sasprindzināties un pārstājat elpot, jums būs lielāka iespēja nokļūt negadījumā vai savainoties. Ja plūstat un saglabājat mieru, un elpojat, tad būs mazāk savainojumu, saskaroties ar šķērsli. Plūst, nozīmē pasmieties par savām nepilnībām un saprast cilvēcīgumu.

 9. Impulss, un laika noteikšana – sportisti zina, ka brutāls nav tik efektīgs kā impulss. Kad izprot, kā noteikt kustības laiku, rodas enerģija, kas virza ķermeni uz priekšu daudz vieglāk. Apvienojot “šūpošanos vai palēcienu”un “rāvienu vai spiedienu”atrausieties no zemes.

 1. Labākam rezultātam nav ieteicams ēst vienu līdz divas stundas pirms nodarbības.  

 2. Šīs nodarbības nav ieteicams apmeklēt tiem, kas sver vairāk par 136 kg.

 3. Piedaloties šajās nodarbībās, apzināties savu ķermeni un dariet tikai to, kas šķiet ērti, un turieties vienā pozā tikai tik ilgi, kamēr atrašanās kājām gaisā šķiet ērta. Katrai pozai nepieciešamas vien trīs minūtes, lai iegūtu visus labumus un notiktu limfu attīrīšana.

 4.  Veicot vingrojumus, daudz laika tiks pavadīts kājām gaisā, tādēļ svarīgi ir nevilkt pārāk vaļīgu apģērbu. Kokvilna vai kokvilnas izstrādājumi ir labāki par slidenu sintētiku, kura vingrojumus audumā var padarīt grūtāk izpildāmus. Zeķes nebūs nepieciešamas.

 5.  Kad runa ir par fitnesa līmeni, Antigravity®️ nodarbībā tas nav noteicošais. Pat tad, ja nekad dzīvē neesat apmeklējis jogas/fitnesa nodarbības, jūs būsiet pārsteigti, cik daudz varat izdarīt. Šīs nodarbības ir bez vecuma ierobežojuma. Antigravity®️ nodarbībā katrs atradīs kaut ko tieši priekš sevis.

 

 

 

 1. Reibonis – Pēc inversijām un šūpošanām jārēķinās ar nelielu reiboni, kamēr tiek, tā teikt atsvaidzināta asinsrite, un notiek organisma darbības atjaunošana. Tas ir tikai dabiski. Vairāk trenējoties, reibonis mazināsies.

 2. Nelabums – Šī ir ļoti aktuāla tēma. Daudziem kļūst nelabi, kad cilvēka gurni atrodas augstāk par galvu. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, nodarbības laikā uzturat pats savu ritmu, un ziņojat trenerim, kā rezultātā jums tiks pievērsta pastiprināta uzmanība. Aptuveni 1 % pasaules iedzīvotāju šādās situācijās kļūst nelabi. Karājoties kājām gaisā, mēs atsvaidzinām savu iekšējo orgānu sistēmu, un dažreiz toksīnu plūsma var ietekmēt pašsajūtu. Pēc nodarbības jādzer daudz ūdens un kļūs labāk.

 1. Antigravity®️ fundmentals (pamats);

 2. Antigravity®️ aerial yoga (yogas elementi);

 3. Antigravity®️ suspension fitness (intensīva nodarbība);

 4. Antigravity®️ airbarre (baleta nodarbība audumos);

 5. Antigravity®️ pilates (nodarbība ar pilates uzdevumiem);

 6. Antigravity®️ restorative yoga (atjaunojoša nodarbība pēc traumām);

 7. Antigravity®️ kids (nodarbība bērniem);

 8. Antigravity®️ kids&parents (nodarbība vecākam ar mazu bērnu).

Antigravity®️ nodarbību iedalījums

Nodarbības uzdevumi

Ieguvumi

​Nodarbībās iegūtās priekšrocības

Nodarbības nedrīkst (nevajadzētu) apmeklēt ar šādām kontrindikācijām

Audums

Zināšanai

Noteikumi nodarbībā

Dažas lietas, kas jāievēro nākot uz nodarbību

Populārākās problēmas Antigravity®️ nodarbībās

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cukura iela 22, Jelgava, LV-3002

agv.informacija@gmail.com

Pieteikties uz nodarbību :

+371 26337090

Kontakti

annika.andersone@gmail.com

Annika Andersone +371 29160618

SIA BenefitPro
Atmodas iela 68 – 55, Jelgava, LV-3007
Reģistrācijas numurs: 43603049993 
Konts – LV68HABA0551049230270

 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram