Gongu meditācija audumos

 Pabūt ar sevi. Aizvērt acis un sajust savus sirdspukstus, pievērst uzmanību kā notiek ieelpa un izelpa, apzināti veltīt laiku, lai vairotu mieru un harmoniju savās sajūtās... Cik bieži tev tas izdodas? Ikdiena mūs ievelk steigā un skrējienā un tā vien šķiet, ka tā skrienot mēs izkaisām sevi pa kripatiņai šur un tur. Un pēc tam manis ir par maz. Par maz priekš sevis paša. Tik maz, ka jūtamies neveseli.


Meditācija ir viens no veidiem, kas palīdz palikt malā skrienošās domas un atjaunoties. Miers, klusums un veselums ir katrā no mums. Tie nav no jauna jāiegūst. Taču straujā ikdiena, stresi un uztraukumi ir guvuši virsroku un kļuvuši par dominējošām sajūtām. Meditācijā skaņas ir pavadonis, kas atgriež harmoniskā, mierpilnā labsajūtā. Tas ir brīdis, kurā mēs varam pabūt brīviem ārpus visām savām lomām un pienākumiem, apjaust dvēseles plašumus un vienkārši būt. Tik maz un tajā pašā laikā tik daudz!


Ļaujoties skaņu viļņiem, kas izvibrē mums cauri, mēs paplašinām sevi un atveramies paši sev, iepazīstam savu kluso, intuitīvo pusi, kas vienmēr ir klātesoša, taču pavisam nemanāma, neuzbāzīga.  Tāpēc nākot būtu vēlams noformulēt nodomu – šī ir lieliska iespēja pieskarties savai intuīcijai un saņemt atbildi.
Meditācijas laikā tiek izskandināti ne tikai gongi, bet arī Tibetas un kristāla dziedošie trauki, kokle, šruti, kotamo un vēl daudz citi instrumenti, kas pakāpeniski piepilda telpu ar skaņām, vibrācijām un virstoņiem.
Antigravity®️ audumi ir 3 metri plati, veidoti no speciāla, elastīga auduma un meditācijā pārtop par īpaši ērtiem šūpuļtīkliem, kuros ir iespēja justies kā kokonā, iegūt  savu telpu un sajūtu, ka ir tikai skaņas un es. Turklāt visas meditācijas laikā Jūs tiekat maigi šūpoti! Šī šūpošana rada īpašu mieru, saplūst ar skaņu viļņiem radot bezsvara stāvokļa izjūtas.

Uz nodarbību vēlams ņemt līdzi savu pledu un spilvenu. Ja nodarbība notiek ārā, tad vēlams kājās uzvilkt siltās zeķes, un iespējams uzvilkt cepuri

Skaņas ceļojumā ved Inga Rancāne, gongu meistare, skaņas terapeite
Pēc klasiskās izglītības Inga ir beigusi Stradiņa Universitāti, ieguvusi maģistra grādu pedagogijā un supervizora kvalifikāciju. Skaņu terapiju apguvusi pie skolotājiem no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un ASV.

Cukura iela 22, Jelgava, LV-3002

agv.informacija@gmail.com

Pieteikties uz nodarbību :

+371 26337090

Kontakti

annika.andersone@gmail.com

Annika Andersone +371 29160618

SIA BenefitPro
Atmodas iela 68 – 55, Jelgava, LV-3007
Reģistrācijas numurs: 43603049993 
Konts – LV68HABA0551049230270

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram