Iegādāties

 Ja tu vēlies iegūt savā īpašumā oriģinālo audumu (ar štropēm, karabīnēm, S cilpvilcēju, auduma fiksatoru), lai arī mājās varētu darboties, meditēt, stiepties - raksti mums. Esam oficiālie sadarbības partneri ar Antigravity®️ yoga izveidotājiem no Amerikas. 


Ja tu vēlies sev dārzā, mežā vai kur citur uzstādīt pareizi izveidotu Antigravity®️ statīvu - raksti mums. Esam izveidojuši sadarbību ar firmu, kas kopīgi ar mums izgatavo šādus statīvus Latvijā.

Audums

 Pie mums var iegādāties oriģinālo Antigravity®️ audumu. Esam sadarbības partneri Amerikas Antigravity®️ organizācijai. Audums ir 4 m garš, un 2.80 m plats. To ir iespējams sasiet jums nepieciešamajā garumā (atkarībā no griestu augstuma).
AntiGravity® firma nodrošina augstas kvalitātes aprīkojumu. Šie audumi ir izgatavoti no labākajiem pieejamajiem materiāliem, un ir pārbaudīti vairāk nekā 15 gadus, lai nodrošinātu nepieciešamo komfortu un drošību. Kristofera Harrisona AntiGravity® auduma komplekts ir tas, kas jums nepieciešams, lai efektīvi praktizētu gaisa jogu.
Tos ir iespējams iegādāties vairākos toņos (atkarībā no pieejamām krāsām). Tas mēdz būt - zelta, sudraba, melns, sarkans, zaļš, tumši zaļš, zils, tumši zils, oranžs, un vēl citas krāsas. Pasūtīšanas brīdī ar krāsām ir iespēja iepazīties.

AntiGravity® šūpuļtīklu komplektā ir viss, kas nepieciešams, lai jūs to varētu iestiprināt jebkurā vietā griestos.

 • AntiGravity® audums

 • Karabīnes

 • savilcējštropes

 • štropes

 • S - āķis

 • Mācību DVD

 • Montāžas un apkopes rokasgrāmata

 • Antigravity®️ somaVisi Harrisona šūpuļtīkli ir marķēti ar Antigravity®️ logotipu. Pēc tā jūs vienmēr varēsiet atpazīt oriģinālo audumu.

Auduma cena (komplekts ar piederumiem) - 350-400 eur bez PVN (atkarībā no daudzuma un no sezonas).

Statīvs

 Kopā ar Latvijas metāla ražotnes firmu esam izstrādājuši vispareizāko, visstabilāko un visatbilstošāko Antigravity®️ statīvu. To ir viegli izjaukt un attiecīgi nogādāt citur, vai arī salikt un novietot attiecīgā vietā uz ilgāku laiku. Tas ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, ar atbilstoši izstrādātām savienojuma daļām.

Kā jau šī tērauda nosaukums liecina, nekrotizējošais tērauds ir ne tikai izturīgs pret skābēm, bet arī pret koroziju virknē dažādās vidēs, piemēram, gaisā un ūdenī. Vēl viena ļoti laba nerūsējošā tērauda īpašība ir, ka tas ir arī ļoti nodilumizturīgs. Nerūsējošais tērauds bez šaubām ir viens no labākajiem materiāliem ar daudzveidīgiem izmantojumiem un lieliskām īpašībām, jo tas nodrošina, ka ne tikai būs drošs pat pēc ilgstošas atrašanās dažādās vidēs, bet arī nerūsēs un paliks tik pat izturīgs kā pēc tā izgatavošanas.
 

Šobrīd statīvs ir izveidots tā, lai to ir viegli iestiprināt mīkstā segumā (piemēram - zālē, sūnās, smiltīs, un citās vietās), bet pēc jūsu vēlmēm, var izveidot statīva pamatni tādu, lai piemēram to novietotu, iestiprinātu cietā pamatnē.

Statīva izcenojums - 500 eur bez PVN
Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no noslodzes rūpnīcā

Cukura iela 22, Jelgava, LV-3002

agv.informacija@gmail.com

Pieteikties uz nodarbību :

+371 26337090

Kontakti

annika.andersone@gmail.com

Annika Andersone +371 29160618

SIA BenefitPro
Atmodas iela 68 – 55, Jelgava, LV-3007
Reģistrācijas numurs: 43603049993 
Konts – LV68HABA0551049230270

 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram